Upcycling to nadawanie drugiego życia pewnym przedmiotom. Trend ten zyskuje coraz więcej uznania, jako że dzięki niemu otrzymujemy przedmioty wyjątkowe i oryginalne. Najczęściej upcycling stosuje się w wyposażaniu wnętrz. Na rynku pojawia się wiele firm przerabiających stare taborety na kwietniki, budujące meble z palet, zmieniające tapicerkę w fotelach czy robienie blatów stołów ze starych drzwi.

My wpadliśmy na jeszcze lepszy pomysł. Postanowiliśmy połączyć to na czym znamy się najlepiej – czyli na szkle, a dokładniej na lustrach i rozpoczeliśmy projekt lustra z duszą. Ramy luster robione są ze starych okiennych ram, frontów wyjątkowych szaf czy pięknych desek z historią. Nie mamy przykładowych luster w ofercie, gdyż każde zamówienie traktujemy indywidualnie, nie ma dwóch takich samych luster. Każda rama jest inna, drewno ma różną strukturę i pochodzi z innego przedmiotu.

Wsłuchujemy się w oczekiwania klienta i próbujemy dopasować produkt do jego potrzeb, należy pamiętać jednak że nasze lustra są wykonane z prawdziwego drewna z odzysku. Nie zawsze uda się stworzyć ramę o identycznych wymiarach z oczekiwanymi, niemniej dokładamy wszelkich starań by klient był zadowolony.

Nasze lustra pasują do luksusowych salonów, sypialni, a nawet łazienek. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, wielką róźnorodnością barw i rozmiarów. Wszystkie nasze lustra są robione ręcznie w Inowrocławiu – stąd też wysyłamy je własnym transportem do klientów na terenie całego kraju.

Kategorie: wpisy

Call Now Button